Wedstrijdleiders 2021-2022

Tussenstand - Wedstrijdleiders

zaterdag 04/09/2021 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - W&L 3G [match]
zondag 05/09/2021 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3G - Dijlevallei 5G [match]
zondag 05/09/2021 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 8G - Drop Merchtem 5G [match] Toon Dehaene
zondag 12/09/2021 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1H - Tots Keerbergen 1H [match]
Dijlevallei 5H - Dijlevallei 6H [match]
Dijlevallei 8H - Shuttles Opwijk 2H [match]
Veerle Stallaert
zondag 12/09/2021 - 17:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 11H - W&L 5H [match]
Dijlevallei 5D - Halle 1D [match]
Dijlevallei 9H - BC Wolvertem 1H [match]
Marijke Brabants
zaterdag 18/09/2021 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - DZ99 2G [match]
zondag 19/09/2021 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1H - Pluimplukkers 3H [match]
Dijlevallei 4H - Fz Forza Webacsa 1H [match]
Dijlevallei 12H - Dilbeek 5H [match]
Dijlevallei 8G - Tienen 4G [match]
Emma Ver Elst
zaterdag 25/09/2021 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 10H - De Treffers 2H [match]
zondag 26/09/2021 - 14:00
5 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1D - W&L 1D [match]
Dijlevallei 2H - Dilbeek 1H [match]
Dijlevallei 3D - Drop Merchtem 1D [match]
Dijlevallei 4D - Lubbinton 1D [match]
Dijlevallei 6H - Halle 1H [match]
Ode Van Ussel
zondag 26/09/2021 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 11H - EBC 2H [match] Li Yu
zaterdag 02/10/2021 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2D - Klein Boom 1D [match]
Dijlevallei 3G - Huirtuits Dropke 1G [match]
zondag 03/10/2021 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - Lokerse 3G [match]
Dijlevallei 4G - Herne 2G [match]
Dijlevallei 6G - Lubbinton 1G [match]
pieter-Jan Caestecker
zondag 03/10/2021 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 8G - W&L 6G [match]
zaterdag 09/10/2021 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2D - Tienen 1D [match]
Dijlevallei 3H - Brasschaat 2H [match]
zondag 10/10/2021 - 14:00
5 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1D - OLVE 1D [match]
Dijlevallei 3D - Buggenhout 2D [match]
Dijlevallei 12H - Tienen 3H [match]
Dijlevallei 4D - Tots Keerbergen 1D [match]
Dijlevallei 8H - KiLL Leuven 2H [match]
Kristien Smets
zondag 10/10/2021 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 9H - BAMADI 2H [match]
zaterdag 16/10/2021 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - Wit-Wit 1G [match]
Dijlevallei 10H - Dilbeek 3H [match]
zondag 17/10/2021 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1D - DZ99 1D [match]
Dijlevallei 4G - Royal Antwerp 2G [match]
Dijlevallei 4H - Molse 1H [match]
Dijlevallei 7G - Leeuwse 1G [match]
zondag 24/10/2021 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5H - Shuttles Opwijk 1H [match]
zaterdag 30/10/2021 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 4G - Beveren 1G [match]
zondag 31/10/2021 - 14:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - Drop Merchtem 1G [match]
Dijlevallei 3G - Herne 1G [match]
zondag 31/10/2021 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 8G - KiLL Leuven 2G [match]
zaterdag 06/11/2021 - 16:30
4 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 3D - Royal Antwerp 1D [match]
Dijlevallei 5D - Drop Merchtem 3D [match]
Dijlevallei 7H - Nero's BC 2H [match]
Dijlevallei 9H - BIBC 2H [match]
Dries De Ruysscher
zondag 14/11/2021 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3H - OLVE 2H [match]
Dijlevallei 7H - Dropshot 1H [match]
Dijlevallei 8G - BaZo 2G [match]
zondag 28/11/2021 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5H - De Treffers 1H [match]
Dijlevallei 6G - BIBC 2G [match]
Dijlevallei 7G - BC Kampenhout 1G [match]
zaterdag 04/12/2021 - 16:30
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2D - W&L 2D [match]
Dijlevallei 11H - Tots Keerbergen 3H [match]
Dijlevallei 8H - LoB 1H [match]
zaterdag 11/12/2021 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3G - Looise 1G [match]
Dijlevallei 4G - Pluimplukkers 3G [match]
zondag 12/12/2021 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - De Mintons 1G [match]
zaterdag 18/12/2021 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3H - Royal Antwerp 2H [match]
Dijlevallei 10H - Volano 1H [match]
zondag 19/12/2021 - 09:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5H - Halle 1H [match]
Dijlevallei 7H - Tienen 2H [match]
zondag 19/12/2021 - 14:00
6 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1H - Brasschaat 1H [match]
Dijlevallei 2H - De Mintons 2H [match]
Dijlevallei 3D - Pluimplukkers 2D [match]
Dijlevallei 4H - De Bokkerijder 1H [match]
Dijlevallei 4D - BaZo 1D [match]
Dijlevallei 6H - Den Dijk 1H [match]
zaterdag 08/01/2022 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - Buggenhout 1G [match]
zondag 09/01/2022 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - Dijlevallei 3G [match]
Dijlevallei 7G - BC Wolvertem 1G [match]
Dijlevallei 7H - KiLL Leuven 1H [match]
zondag 16/01/2022 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 6H - Dijlevallei 5H [match]
zondag 23/01/2022 - 14:00
5 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 3G - Lokerse 3G [match]
Dijlevallei 5G - Looise 1G [match]
Dijlevallei 4G - IZBA 1G [match]
Dijlevallei 12H - Drop Merchtem 5H [match]
Dijlevallei 7G - Drop Merchtem 3G [match]
zondag 06/02/2022 - 14:00
6 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 5G - Herne 1G [match]
Dijlevallei 3G - De Mintons 1G [match]
Dijlevallei 4H - Dropshot 1H [match]
Dijlevallei 5H - Den Dijk 1H [match]
Dijlevallei 6G - Tienen 2G [match]
Dijlevallei 8H - Pluimke Klop 1H [match]
zaterdag 12/02/2022 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3H - Herentals 1H [match]
Dijlevallei 10H - BC De Voskes 3H [match]
zondag 13/02/2022 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1H - OLVE 1H [match]
Dijlevallei 2H - De Nekker 1H [match]
Dijlevallei 5H - Lubbinton 1H [match]
Dijlevallei 6H - Shuttles Opwijk 1H [match]
zondag 13/02/2022 - 17:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 11H - BC Wolvertem 2H [match]
Dijlevallei 12H - Nero's BC 3H [match]
Dijlevallei 5D - BIBC 1D [match]
zaterdag 12/03/2022 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 6G - KiLL Leuven 1G [match]
zondag 13/03/2022 - 14:00
6 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1D - Lokerse 1D [match]
Dijlevallei 1H - Royal Antwerp 1H [match]
Dijlevallei 2H - W&L 3H [match]
Dijlevallei 4H - Opbad 1H [match]
Dijlevallei 4D - De Treffers 1D [match]
Dijlevallei 7H - BC De Voskes 2H [match]
zondag 13/03/2022 - 17:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 12H - Smashing Boutersem 2H [match]
Dijlevallei 9H - Halle 2H [match]
zaterdag 19/03/2022 - 16:30
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - Lokerse 2G [match]
Dijlevallei 3G - Drop Merchtem 1G [match]
Dijlevallei 4H - Looise 1H [match]
zondag 20/03/2022 - 14:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1H - Dibad 1H [match]
Dijlevallei 7G - BC De Voskes 3G [match]
zaterdag 26/03/2022 - 16:30
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 4G - De Nekker 1G [match]
Dijlevallei 10H - EBC 3H [match]
Dijlevallei 4D - W&L 3D [match]
zondag 27/03/2022 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1D - Buggenhout 1D [match]
Dijlevallei 2D - Brasschaat 1D [match]
Dijlevallei 6H - De Treffers 1H [match]
Dijlevallei 8H - Lubbinton 2H [match]
zondag 27/03/2022 - 17:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 11H - Leeuwse 1H [match]
Dijlevallei 9H - EBC 1H [match]
zaterdag 02/04/2022 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - Pluimplukkers 2G [match]
Dijlevallei 3H - Rijkerack 1H [match]
zondag 03/04/2022 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 11H - Blauwput 2H [match]
zaterdag 09/04/2022 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 6G - BaZo 1G [match]
Dijlevallei 8G - Volano 1G [match]
zondag 10/04/2022 - 14:00
5 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1D - Pluimplukkers 1D [match]
Dijlevallei 2H - Beveren 1H [match]
Dijlevallei 3D - Lokerse 2D [match]
Dijlevallei 4D - Tienen 2D [match]
Dijlevallei 7H - Drop Merchtem 3H [match]
zondag 10/04/2022 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5D - Herne 2D [match]
zaterdag 16/04/2022 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - W&L 2G [match]
Dijlevallei 8G - Halle 2G [match]
zaterdag 23/04/2022 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2D - Looise 1D [match]
Dijlevallei 10H - Drop Merchtem 4H [match]
zondag 24/04/2022 - 14:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - Huirtuits Dropke 1G [match]
Dijlevallei 6H - Lubbinton 1H [match]