Wedstrijdleiders 2018-2019

Tussenstand - Wedstrijdleiders

zaterdag 01/09/2018 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2D - OLVE 1D [match]
Dijlevallei 7H - KiLL Leuven 1H [match]
Dylan Hendrix
zondag 02/09/2018 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1H - Lokerse 2H [match]
Dijlevallei 4D - Smash 1D [match]
Dijlevallei 5H - Wolvertem 1H [match]
Dijlevallei 9H - Nero's BC 3H [match]
Dylan Hendrix
zondag 02/09/2018 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 11H - Tervuren 2H [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zaterdag 08/09/2018 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - Tielt 1G [match] Ode Van Ussel
zondag 09/09/2018 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3G - Pluimplukkers 3G [match]
Dijlevallei 4G - Dijlevallei 5G [match]
Dijlevallei 7G - Drop Merchtem 3G [match]
Dijlevallei 9G - Shuttles Opwijk 1G [match]
Sien Mispelter
zondag 16/09/2018 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 10H - Den Dijk 2H [match]
Dijlevallei 5H - Herne 4H [match]
Dijlevallei 6H - Blauwput 2H [match]
Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 16/09/2018 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 11H - Dropshot 2H [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zaterdag 22/09/2018 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - Dibad 1G [match] Dylan Hendrix
zondag 23/09/2018 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 8G - De Treffers 1G [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zaterdag 29/09/2018 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 6D - Brussels International 1D [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 30/09/2018 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3H - Dilbeek 1H [match]
Dijlevallei 4H - Bc De Voskes 1H [match]
Dijlevallei 8H - LoB 1H [match]
Dijlevallei 9H - Bamadi 2H [match]
Elisabeth Bartlema
zaterdag 06/10/2018 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - W&L 3G [match] Mathias Schoonheydt
zondag 07/10/2018 - 14:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2H - W&L 2H [match]
Dijlevallei 3G - Drop Merchtem 1G [match]
Evy Andries
zaterdag 13/10/2018 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1D - Pluimplukkers 1D [match]
Dijlevallei 10H - Bc De Voskes 4H [match]
Tina Van Buyten
zondag 14/10/2018 - 14:00
6 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1H - Wit-Wit 1H [match]
Dijlevallei 2H - OLVE 1H [match]
Dijlevallei 3D - Buggenhout 1D [match]
Dijlevallei 5H - Tots Keerbergen 2H [match]
Dijlevallei 6H - EBC 3H [match]
Dijlevallei 9H - Drop Merchtem 3H [match]
Celine Maisin
Evy Andries
zondag 14/10/2018 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 11H - Shuttles Opwijk 3H [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 21/10/2018 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1D - W&L 1D [match]
Dijlevallei 1H - IZBA 1H [match]
Dijlevallei 6G - Dilbeek 1G [match]
Veerle Stallaert
zaterdag 27/10/2018 - 16:30
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1D - DZ99 1D [match]
Dijlevallei 2H - EBC 1H [match]
Dijlevallei 5D - Lubbinton 1D [match]
Steven Coeckelberghs
zondag 28/10/2018 - 14:00
6 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 3D - Drop Merchtem 1D [match]
Dijlevallei 3H - OLVE 2H [match]
Dijlevallei 4D - EBC 1D [match]
Dijlevallei 4H - Dilbeek 2H [match]
Dijlevallei 5D - W&L 3D [match]
Dijlevallei 9H - Pluimke Klop 2H [match]
Jannes Van Ussel
Dylan Hendrix
zondag 04/11/2018 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 6G - Royal Antwerp 3G [match]
zaterdag 24/11/2018 - 17:00
4 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 4D - Opbad 1D [match]
Dijlevallei 5D - Herne 2D [match]
Dijlevallei 6D - Herne 3D [match]
Dijlevallei 7H - Dropshot 1H [match]
Thomas Meyers
zaterdag 01/12/2018 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - Lokerse 1G [match] Tina Van Buyten
zondag 02/12/2018 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3G - Latem-De Pinte 1G [match]
Dijlevallei 6G - Herne 1G [match]
Dijlevallei 7G - Bc De Voskes 2G [match]
Dijlevallei 9G - KiLL Leuven 3G [match]
Dylan Hendrix
zaterdag 08/12/2018 - 17:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2D - W&L 2D [match]
Dijlevallei 4H - W&L 4H [match]
Dijlevallei 6D - Den Dijk 1D [match]
Nele Verduyn
zaterdag 15/12/2018 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - BC 't Beerke 1G (66) [match] Tina Van Buyten
zondag 16/12/2018 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 4G - De Bokkerijder 1G [match]
Dijlevallei 7G - Tienen 1G [match]
Dijlevallei 8G - Blauwput 1G [match]
Tom Dejongh
zaterdag 22/12/2018 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2D - Hebad 1D [match]
Dijlevallei 7H - Lubbinton 2H [match]
Kristien Smets
zondag 23/12/2018 - 14:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3H - Herne 2H [match]
Dijlevallei 8H - Pluimke Klop 1H [match]
Thomas Meyers
zondag 30/12/2018 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 9G - BaZo 2G [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zaterdag 05/01/2019 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3D - Latem-De Pinte 1D [match] Tom Dejongh
zaterdag 12/01/2019 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - Dijlevallei 4G [match] Sien Mispelter
zondag 13/01/2019 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 8G - Brussels International 2G [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zaterdag 19/01/2019 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 10H - Bertemse 1H [match]
Dijlevallei 6D - Smashing Boutersem 1D [match]
Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 20/01/2019 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1H - De Mintons 1H [match]
Dijlevallei 4D - Dibad 1D [match]
Dijlevallei 6H - Brussels International 2H [match]
Dijlevallei 8H - Drop Merchtem 2H [match]
Sien Mispelter
zondag 20/01/2019 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 11H - Smashing Boutersem 2H [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zaterdag 26/01/2019 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 5G - De Bokkerijder 1G [match] Emma Ver Elst
zondag 27/01/2019 - 14:00
4 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 4G - Dibad 1G [match]
Dijlevallei 6G - Bc De Voskes 1G [match]
Dijlevallei 7G - Lubbinton 1G [match]
Dijlevallei 9G - Tervuren 2G [match]
Auxane Mancel
zaterdag 02/02/2019 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 6D - LoB 1D [match]
Dijlevallei 7H - BaZo 1H [match]
Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 10/02/2019 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3G - DZ99 2G [match] Joost Van Den Brande
zaterdag 16/02/2019 - 16:30
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2D - Bc De Voskes 1D [match]
Dijlevallei 2H - De Nekker 1H [match]
Dijlevallei 4D - Royal Antwerp 2D [match]
Mathias Ver Elst
zaterdag 09/03/2019 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 1D - Brasschaat 1D (92) [match]
Dijlevallei 2D - Looise 1D [match]
Emma Ver Elst
zondag 10/03/2019 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 6G - EBC 1G [match]
Dijlevallei 8G - Den Dijk 1G [match]
Dijlevallei 9G - De Treffers 2G [match]
zaterdag 16/03/2019 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 10H - De Treffers 2H [match]
Dijlevallei 5D - KiLL Leuven 1D [match]
Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 17/03/2019 - 14:00
2 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 5H - Shuttles Opwijk 2H [match]
Dijlevallei 8H - Halle 2H [match]
Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 17/03/2019 - 14:15
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 4H - Brussels International 1H [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zaterdag 23/03/2019 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - Buggenhout 1G [match] Kristien Smets
zondag 24/03/2019 - 14:00
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 4G - BC 't Beerke 1G (66) [match]
Dijlevallei 5G - Looise 1G [match]
Ruben Sijmens
zaterdag 30/03/2019 - 16:30
3 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 10H - Drop Merchtem 4H [match]
Dijlevallei 5D - Tienen 1D [match]
Dijlevallei 6D - Tots Keerbergen 1D [match]
Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 31/03/2019 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3D - De Nekker 1D [match]
Dijlevallei 4D - Herne 1D [match]
Dijlevallei 6H - KiLL Leuven 2H [match]
Veerle Stallaert
zaterdag 06/04/2019 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2G - Royal Antwerp 1G [match] Kristien Smets
zondag 07/04/2019 - 14:00
5 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 3G - Lokerse 2G [match]
Dijlevallei 6G - OLVE 2G [match]
Dijlevallei 7G - Brussels International 1G [match]
Dijlevallei 8G - Nero's BC 1G [match]
Dijlevallei 9G - LoB 3G [match]
Fransiskus Panggih Purwoko
zaterdag 13/04/2019 - 16:30
2 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 2H - Herne 1H [match]
Dijlevallei 7H - Halle 3H [match]
Evy Andries
zondag 14/04/2019 - 14:00
6 competities

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 1D - Lokerse 1D [match]
Dijlevallei 1H - Latem-De Pinte 1H [match]
Dijlevallei 3H - Tots Keerbergen 1H [match]
Dijlevallei 5H - W&L 5H [match]
Dijlevallei 6H - BC Kampenhout 1H [match]
Dijlevallei 9H - EBC 4H [match]
Liesbeth Teuwen
Tina Van Buyten
zondag 14/04/2019 - 17:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 11H - Halle 4H [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zaterdag 20/04/2019 - 16:30
1 competitie

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 4G - Looise 1G [match] Auxane Mancel
zondag 21/04/2019 - 14:00
1 competitie

Wedstrijdleiders:
Dijlevallei 4H - Tervuren 1H [match]Geen wedstrijdleider nodig...
zondag 28/04/2019 - 14:00
3 competities

Wedstrijdleider:
Dijlevallei 3D - DZ99 2D [match]
Dijlevallei 3H - W&L 3H [match]
Dijlevallei 8H - Leeuwse 1H [match]
Thomas Meyers