Reservaties

Hieronder vind je een link naar de verschillende Doodles voor de reservatie van speelmomenten. De Doodles worden één dag op voorhand rond 12u afgesloten:

Vragen en opmerkingen over de reservaties kan je mailen naar reservaties@dijlevallei.be

De reservaties voor volgende week waaronder ook voor de jeugd volgen later.

Hierbij nog enkele regels worden gehanteerd voor de inschrijving:

  • Er worden maximaal 16 leden per unit per speelmoment (Doodle-keuze) toegestaan. Dit betekent echter niet dat je niet meer mag reserveren indien er al 16 personen op een speelmoment in de Doodle staan. We werken niet met een first-come first-served model!
  • Bij de jeugd is de regel (met uitzondering van de -12j) dat er maximaal 8 leden per unit en 16 leden per speelmoment toegestaan zijn. Er worden namelijk geen dubbels toegestaan. Je mag inschrijven voor een andere groep dan de jouwe (behalve -12j als je ouder dan 12 bent) of zelfs meerdere keren per week, alleen heb je dan geen voorrang.
  • Tijdens het finaliseren van de reservaties wordt gekeken of je voor nul, één of eventueel meerdere van je keuzes in aanmerking komt.
  • Bij meer dan 16 reservaties wordt voorrang verleend aan spelers die nog niet of minder gespeeld hebben
  • Je kan inschrijven voor meer dan 1 speelmoment
  • Schrijf liefst in op die momenten specifiek aan jou statuut toegewezen (Jeugd, Recreant en Competitie)
  • Leden die inschrijven voor een moment niet toegewezen aan hun statuut worden geschrapt
  • Reservaties worden bevestigd op de dag van het speelmoment
  • Je kan alleen komen spelen indien je een bevestiging ontvangen hebt van je reservatie
  • Voor de volwassenen: je zorgt dat je plaats hebt in je bubbel om dubbel te spelen

Huidige Reservaties

Hieronder vindt je de verdeling in groepen voor opkomende speelmomenten:

Woensdag 15/07:

  Groep 1 (20u - 21u50)
1 Jeroen Claesen
2 Gunter Van Meensel
3 William B
4 Luca Vandeput
5 Kilaïm Panggih Purwoko
6 Carl Van Oppens
7 Wouter Kesteloot
8 Roxana Angheluta
9 Nicolae Mihalache
10 Willy Paquay
...  
32  

Maandag 13/07:

  Groep 1 (19u - 20u50) Groep 2 (21u - 22u50)
1 Evy Andries Jurgen Wellens
2 Pieter Maerevoet Katja Wuyts
3 Mathias Ver Elst Kristien Smets
4 Eric M vincent robert
5 Sander Lio
6 Lies Pieter Deboeck
7 Ruben Sijmens Ilse H
8 Carl Van Oppens Kim pitschon
9 Kilaïm Panggih Purwoko Evert Vanermen
10 Mieke De Wilde Jonas Mommaerts
11 Nelis De Kerpel Els Lierman
12 Felix Hermans Valerie
13 Niels Blockhuys Gert Boulliard
14 Tina Van Buyten Nona Van de Velde
15 Leen Sijmens Helger Van Werde
16 Lotte Meester Yu Hin
17   Sven Huypens
18   Erika Hens
19   Frank Vansina
20   Geneviève Janssens
21   Benny Boeykens
22   Katrien Van Geel
23   Vonne van Polanen
24   Femke
25   Mathias Schoonheydt
26   Stefaan Destoop
27   Steven Coeckelberghs
28   Yanna Holemans
29   Thomas jaques
30   Jelle nysten
31   Ode Van Ussel
32   Katleen

Uitgeloot: Josse Van Ussel, Guido Pennings, Jannes Van Ussel, Sam Eerdekens

Vrijdag 10/07:

  Groep 1 (19u - 20u50) (32 pers) Groep 2 (21u - 22u50) (16 pers)
1 Jeroen Claesen  
2 Pieter-Jan  
3 Felix Hermans  
4 Guido  
5 khizer Hussain  
6 Luca Vandeput  
7 Sander  
8 Dylan Hendrix  
9 Niels Blockhuys  
10 Jelle Nysten  
   
32    

Woensdag 08/07:

  Groep 1 (20u-21u50)
1 Bart Callens
2 Gunter Van Meensel
3 Arnout Diels
4 Wouter Kesteloot
5 Nicolae Mihalache
6 Roxana Angheluta
7 Rares Muraru
 
32  

Maandag 06/07:

  Groep 1 (19u - 20u50) Groep 2 (21u - 22u50) Groep 3 (21u - 22u50)
1 Emma Eric M Evy Andries
2 Dries Pieter Deboeck Els Lierman
3 Mariska Wesseling Helger Van Werde Jonas Mommaerts
4 Dylan Lio Smolders Lies
5 Sander Niels Blockhuys Yanna Holemans
6 David H Nona Van de Velde Guido
7 Jeroen Claesen Katleen Josse Van Ussel
8 Jelle Nysten Femke Nelis De Kerpel
9 Evert Vanermen Ruben Sijmens Thomas Jaques
10 Kim Pitschon Jannes Van Ussel Sebastiaan Waumans
11   Steven Coeckelberghs Vonne van Polanen
12   Tom Dejongh Gert Boulliard
13   Mathias Schoonheydt  Sien Winters
14   Katja Wuyts Bart Cockx
15   Ode Van Ussel Sven Huypens
16   Felix Hermans Yuhin Siu

Zaterdag 04/07:

  Groep 1 (16u - 17u50)
1 Advaith Madhu
2 Ruben Ryckaert
3 Simen D'Hooghe
4 HERMAN VREYS
5 Rares
6  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  

Vrijdag 03/07:

  Groep 1 (19u - 20u50) Groep 2 (19u - 20u50) Groep 3 (21u - 22u50)
1 Pieter-Jan Benny Boeykens Els Lierman
2 Felix Hermans Geneviève Janssens Yanna Holemans
3 Wouter Schoeters Dylan Leen Sijmens
4 Jef Colleman Sander Katleen Martens
5 Stef Verstraeten Jeroen Claesen Tina VB
6 Eli Vanlerberghe David H Nona Van de Velde
7 Peet Bui-Vandeput rizal Femke Eeraerts
8 Karolien Delcourte Guido Lies Teuwen
9 Sander Decubber Ruben Sijmens  
10 Mieke De Wilde Herman Vreys  
11 Mariska Wesseling Nicolae Mihalache  
12 Carl Van Oppens    
13 Advaith Madhu    
14 Kilaïm Panggih Purwoko    
15 Josse Van Ussel    
16 Nelis De Kerpel    

Woensdag 01/07:

  Groep 1 (20u - 21u50) Groep 2 (20u - 21u50)
1 Wouter Kesteloot Kilaïm Panggih Purwoko
2 Arnout Diels Carl Van Oppens
3 Simen D'Hooghe Luca vandeput
4 Bart Callens Nelis De Kerpel
5 Luka impens Khizer Hussain
6 Mattias De Fraye Jeroen Claesen
7 Gunter Van Meensel Steven Siu
8 Nicolae Mihalache Joachim Brusten
9 Laura Mihalache Sander Decubber
10 Victor Mihalache Gunther Aerts
11 Roxana Angheluta Willy Paquay
12 Tine De Cat Felix Hermans
13    
14    
15    
16    

Maandag 29/06:

  Groep 1 (19u - 20u50) Groep 2 (21u - 22u50) Groep 3 (21u - 22u50)
1 David H Guy Peters Nelis De Kerpel
2 Sander T Lies Jurgen Wellens
3 Jeroen Els Lierman François Justin
4 Dylan Hendrix Valerie guido pennings
5 Katleen Martens vincent robert Gert Boulliard
6 Nona Van de Velde Pieter Deboeck Felix Hermans
7 Kilaïm Panggih Purwoko Kristien Smets Pitschon kim
8 Luca vandeput Yanna Holemans Evert vanermen
9 Joke Van Wesemael Eric M Steven Coeckelberghs
10 Evy Andries Tina VB Mathias Schoonheydt
11 Ruben Sijmens Vonne van Polanen Stefaan Destoop
12 Carl Van Oppens Erika Hens Jelle Nysten
13 Josse Van Ussel Joost Van den Brande Sebastiaan Waumans
14 Nele Verduyn Yu Hin Jan Behets
15 Mariska Wesseling Sven Huypens Niels Blockhuys
16 Jannes Van Ussel Katja Wuyts Helger Van Werde

Zaterdag 27/06:

Groep kadetten 9u-10u45:

Voorrang nog niet gespeeld: Mathieu Tollet, Joseph Li, Jason Li, Korneel Verstraete, Elina Van den Brande, Jolien Van den Brande, Mira Verhulst, Miro Destoop, Mats Heiremans

Daarna tot 24 plaatsen: Kamil Ibrahimi, Noa De Saeger, Arne Coeckelberghs, Lars Depla, Han Schouteden, Nina Schouteden, Wannes Bilsen, Tijmen van Kuyck, Derom Senne, Derom Wannes, Timo van Lenthe, Wout Carpentier, Luca Theodorou, Robin schurmans, Kaat Van Eyken.

De spelers worden in 2 groepen ingedeeld.

Kunnen jammer genoeg NIET spelen vanwege onvoldoende plaats: advaith madhu, Daan paes, Senne Duerinckx, Dries VdB

Begeleiders: Rudy Niclaes en Stefaan Destoop

Groep junioren 14u-15u45:

Zeno Vanhove, Paul Michiels, Tomás García Soler, Yoeri Martens, Bavo, William Doevenspeck, Tine De Cat, Lander de Jong, Kira Destoop, Sander Decubbere, Ning-Fung Chun, Jorun Schollen, Jutta Schollen, Simen D'Hooghe, Lou Albregts.

Nog 1 plaatsje vrij.

Begeleider: Sander Decubbere

Volwassenen:

  Groep 1 (16u - 17u50) 
1 Advaith Madhu
2 Bart Cockx
3 Eline Rigelle
4 Sien Winters
5 Herman Vreys
6 Rizal
7 Nicolae Mihalache
8 Laura Mihalache
9 Victor Mihalache
10 Roxana Angheluta
11  
12  
13  
14  
15  
16  

Vrijdag 26/06:

  Groep 1 (19u - 20u50) Groep 2 (19u - 20u50) Groep 3 (21u - 22u50) Groep 4 (21u - 22u50)
1 Karolien Delcourte      
2 Nele Verduyn Pieter Maerevoet    
3 Vonne van Polanen Rizal    
4 Els Lierman Benny Boeykens    
5 Carl Van Oppens Guido Pennings    
6 Nelis De Kerpel Mieke De Wilde    
7 Kilaïm Panggih Purwoko Geneviève Janssens    
8 Guy Peters Evy Andries    
9 Eric M Els Verlinden    
10 Josse Van Ussel Valerie    
11 Niels Blockhuys Kristien Smets    
12 Kira Destoop Jannes Van Ussel    
13 Stefaan Destoop Frans    
14 Jeroen Helger Van Werde    
15   Pieter Deboeck    
16   Jelle Nysten    

Woensdag 24/06:

Groep miniemen -12j (wo 24/6 16u-17u45)

Jasmien Frederickx, Mathias Goossens, Senne Duerinckx, Matias Iwens, Kobe Mertens, Matthias Van Dievoet, Jonas Cammaer, Iris van Lenthe, Wannes Bilsen, Ella Veldeman, Gust Vrysen, Robbe Tollet, Kobe Maerevoet, Mona Vanraes, Niels Boulliard, Jonas Waumans

Niet geselecteerd want niet -12 jaar: Dries Van den broeck
Begeleiders: Sander Decubbere

Als er iemand wil begeleider zijn mag hij dit altijd laten weten.

Groep scholieren (wo 24/6 18u-19u45):

Kiran Frederickx, Ruben Ryckaert, Jasper Laureyn, Matthias Laureyn, Kira Destoop, Jolie Timmermans, Lotte Meesters, Elliot Lauwers, Wouter Brabants, Nette Van Audenhaege, Yoeri Martens, Tomás García Soler, Jutta Schollen, William Doevenspeck, BAVO, Zeno Vanhove, Jelte Otte.

Niet gekozen vanwege geen voorkeur leeftijd: Bent Berghmans, Daan paes, Dries Van den broeck, Aran Ysebaert

Begeleider: Stefaan Destoop

Volwassenen

  Groep 1 (20u - 21u50) Groep 2 (20u - 21u50)
1 Gunter Van Meensel Ruben
2 Bart Callens vincent robert
3 Nicolae Mihalache Ode
4 Sam Eerdekens  
5 Mattias De Fraye  
6 Sander Decubber  
7 Nelis De Kerpel  
8 Carl Van Oppens  
9 Kilaïm Panggih Purwoko  
10 Soetkin Dewit  
11 Luka impens  
12 Roxana Angheluta  
13 Laura Mihalache  
14 Victor Mihalache  
15 Joachim Brusten  
16 Steven Siu  

Maandag 22/06:

  Groep 1 (19u - 20u50) Groep 2 (21u - 22u50) Groep 3 (21u - 22u50)
1 Evy Andries Joost Van den Brande Jurgen Wellens
2 Nele Verduyn Yuhin Siu Sebastiaan Waumans
3 Jeroen Claesen Gert Boulliard evert
4 Emma Lies kim pitschon
5 Dries Jan behets Stefaan Destoop
6 Jelle Nysten Helger Van Werde François Justin
7 Nona Van de Velde Mathias schoonheydt Tom Gyselinck
8 Mieke De Wilde Kristien Smets Sien Winters
9 Luca Vandeput Valerie Els Verlinden
10 Thomas Jaques Tina Yanna Holemans
11 Kilaïm Panggih Purwoko Katja Vonne van Polanen
12 Jannes Van Ussel Steven Coeckelberghs Els
13 Carl Van Oppens Jonas Mommaerts Erika Hens
14 Lio Smolders Tom Dejongh Leen Sijmens
15 Vincent Ruben Sijmens Eric meesters
16 Josse Ode Van Ussel Niels

Zaterdag 20/06:

Jeugd:

Groep kadetten (9u-10u45): Kamil, Sus Van Langendonck, Sam De Jonge, Rudi Davids, Timo van Lenthe, Han Schouteden, Nina Schouteden, Kaat Van Eyken, Lars depla, Robin schurmans, Miro Destoop (ziek), Senne Derom, Wannes Derom, Wout Carpentier, Lou Albregts, Wolf Doevenspeck, Advaith Madhu, Senne Duerinckx, Arne Coeckelberghs, Tijmen van Kuyck, Van opstal alex, Noa De Saeger, Ilya Van Gool, Flyn Wathion - reserve, geen plaats meer: Joseph Li, Yankai, Jorun Schollen - reeds gespeeld daarom geen voorrang: Bent Berghmans, Dries VdB, Aran Ysebaert, Daan Paes - geen voorrang verkeerde groep: Jason Li

Groep junioren (14u-15u45): Sander Decubber, Stef Verstraeten, Yoeri Martens, Maxim Bijnens, Tine De Cat, Luka Impens, Mattias De Fraye, Ruben Verbist, Toon Vanbrabant, Lander Lemmens, Laureyn Matthias, Toon Mertens, Tijl Brans, Ning Fung Chan, Sam Eerdekens, Jelte Otte - Reserve vanwege verkeerde groep en reeds gespeeld: Tomás García Soler, Bavo.

Vrijdag 19/06:

  Groep 1 (19u - 22u50) Groep 2 (19u - 20u50) Groep 3 (21u - 22u50) Groep 4 (21u - 22u50)
1 Els Lierman Lotte meesters Carl Van Oppens  
2 Vonne van Polanen Benny Boeykens Sven Huypens  
3 Kristien Smets Geneviève Janssens Joost Van den Brande  
4 Tina Rizal Jan behets  
5 Valerie Dylan Josse  
6 Els Verlinden Mieke De Wilde Jannes Van Ussel  
7 Soetkin Dewit Stefaan Destoop Bart Cockx  
8 Leen S Eric meesters Sien Winters  
9 Mathias S Kira Destoop Axel Lanneau  
10 Steven Coeckelberghs Jutta Schollen (BP) Hendrik Moeys  
11 De Kerpel Nelis Jorun Schollen (BP)    
12 Frans Jeroen Claesen    
13 Niels Blockhuys Pieter Maerevoet    
14 Ruben Sijmens Mihalache Victor    
15 Tom Dejongh Mihalache Laura    
16 Helger Van Werde Mihalache Nicolae    

Woensdag 17/06:

Jeugd:

Groep miniemen: Luca Theodorou, De Backer Laura, Jasmien Frederickx, Niels Boulliard, Iris van Lenthe, Marieke, Ella Veldeman, Robbe Tollet, Janne Huypens, Mona Vanraes, Jonas Waumans, Kobe Mertens, Matias Iwens, Jonas Cammaer, Kobe Maerevoet, Mathias Goossens en Gust vrysen. Met andere woorden: iedereen die zich ingeschreven heeft.

(Niet toegelaten vanwege geen -12j: Daan Paes)

Begeleiders: Sven Huypens en Sander Decubbere

Groep scholieren: Ruben Ryckaert, Seppe Mertens, Nette Van Audenhaege, BAVO (Vleminckx), Ruben Verbist, Tomás García Soler, Jasper Hagreis, Zeno Vanhove, Yoeri Martens, Lander Goffings, Lotte meesters en William Doevenspeck. Wordt ook toegelaten ondanks foute groep: Bent Berghmans, Aran Ysebaert, Daan Paes en Dries Van den broeck.

Begeleiders: Rudy Niclaes en Stefaan Destoop

Volwassenen:

  Groep 1 (20u - 21u50) Groep 2 (20u - 21u50)
1 Bart Callens Luka impens
2 Kilaïm Mattias De Fraye
3 Nicolae Mihalache Stef
4 Gunter Van Meensel Sander
5 Carl Van Oppens Stefaan Destoop
6 Soetkin Dewit Kira Destoop
7 Lore Dehaes Jutta Schollen (BP)
8 Louise Desmit Laura Mihalache
9 Arnout Diels Victor Mihalache
10 Wouter Kesteloot Roxana Angheluta
11 De Kerpel Nelis  
12 Yanna Holemans  
13    
14    
15    
16    

Maandag 15/06:

  Groep 1 (19u - 20u50) Groep 2 (21u - 22u50) Groep 3 (21u - 22u50)
1 Jannes Van Ussel Femke Gert Boulliard
2 Jeroen Claesen Nona Van de Velde Evert
3 Steven Coeckelberghs Valerie Jelle Nysten
4 Carl Van Oppens Katrien Van Geel De Kerpel Nelis
5 Dylan Hendrix Els Lierman Jurgen Wellens
6 Kilaïm Ode Guido Pennings
7 Eric meesters Emma Ver Elst Jan behets
8 Luca Vandeput Katleen Sven Huypens
9 Sander Lies Teuwen Hans ruelens
10 Felix Hermans Els verlinden Joost Van den Brande
11 Frans Ilse hiergens Yu Hin
12 Josse Erika Hens François Justin
13 Vonne van Polanen vincent robert Tom Gyselinck
14 Mieke De Wilde Jonas Mommaerts Sebastiaan Waumans
15 Evy Andries Helger Van Werde Sien Winters
16 Joke Dries De Ruysscher Kim Pitschon

Uitgeloot: Kristien Smets, Tina Van Buyten

Zaterdag 13/06:

  Groep 1 (16u-17u50) Groep 2 (18u-19u50)
1 Carl Van Oppens  
2 Kilaïm  
3 Lars depla  
4 Flyn Wathion  
5 Jelte Otte  
6 William doevenspeck  
7 Stefaan Destoop  
8 Kira Destoop  
9 Jutta Schollen (BP)  
10 Jorun Schollen (BP)  
11    
12    
13    
14    
15    
16    

Vrijdag 12/06:

  Groep 1 (Volzet) Groep 2 (Volzet) Groep 3 (21u-23u) Groep 4 (21u-23u)
1 Frans Jeroen Claesen Jannes Van Ussel  
2 François Justin Sander Carl Van Oppens  
3 Helger Dylan Hendrix Sven Huypens  
4 Tina Niels Blockhuys Joost Van den Brande  
5 Lies Teuwen Lotte De Kerpel Nelis  
6 Valerie Bogemans Benny Boeykens Ruben Sijmens  
7 Els Lierman Geneviève Janssens Arnout Diels  
8 Karolien Delcourte Sien Winters Wouter Kesteloot  
9 Katrien Van Geel Peet Herman Vreys  
10 Kristien Bart Cockx Josse  
11 Ilse Mariska Wesseling Ode Van Ussel  
12 Eric Lotte Hendrickx Evy Andries  
13 Els Verlinden Nicolae    
14 Leen Sijmens Roxana    
15 Stefaan Destoop Victor    
16 Kira Destoop Laura    

Woensdag 10/06:

  Groep 1 (20u - 21u50)
1 Sijmens Ruben
2 Robert Vincent
3 Jelle Nysten
4 De Kerpel Nelis
5 Kilaïm
6 Yanna Holemans
7 Felix Hermans
8 Carl Van Oppens
9 Vonne van Polanen
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16