Competitie ploegen

Competitiewedstrijden vinden steeds plaats in de sporthal van Kessel-Lo:
Sportcomplex Kessel-Lo
Stadionlaan 4,
3010 Kessel-Lo
T: 016 25 34 80
Bekijk op de kaart
Routebeschrijving

Hieronder vind u een lijst terug van de huidige ploegen, en de contactgegevens van de ploegkapitein.
Nationale
2e Nationale
Team: U-Blox Dijlevallei
Ploegkapitein: Steven Coeckelberghs - 0475937099 - steven.coeckelberghs101@gmail.com
Liga
Gemengd
Team: Dijlevallei 2G
Ploegkapitein: Vonne van Polanen - 0470194705 - vonnevp@hotmail.com
Team: Dijlevallei 3G
Ploegkapitein: Nele Verduyn - 0491/87.60.93 - nele_verduyn@hotmail.com
Team: Dijlevallei 4G
Ploegkapitein: vincent robert - 0491/86.73.29 - vincent__robert@hotmail.com
Team: Dijlevallei 5G
Ploegkapitein: Katleen Martens - 0477486883 - katleen_3@hotmail.com
Team: Dijlevallei 6G
Ploegkapitein: Liesbeth Teuwen - 0494/84.43.08 - teuwen.lies@gmail.com
Heren
Team: Dijlevallei 1H
Ploegkapitein: Ruben Sijmens - 0491/08.40.10 - sijmensruben@hotmail.com
Team: Dijlevallei 3H
Ploegkapitein: Fransiskus Panggih Purwoko - 0498/54.84.07 - frans_pp@yahoo.com
Team: Dijlevallei 2H
Ploegkapitein: Jelle Nysten - 0474092322 - jelle.n@hotmail.be
Dames
Team: Dijlevallei 1D
Ploegkapitein: Katrien Van Geel - 0494/65.26.28 - katrien.van.geel@hotmail.com
Team: Dijlevallei 2D
Ploegkapitein: Ode Van Ussel - 0496/76.16.40 - Ooode@msn.com
Team: Dijlevallei 3D
Ploegkapitein: Katja Wuyts - 0487603711 - katjawuyts@hotmail.com
Team: Dijlevallei 4D
Ploegkapitein: Veerle Stallaert - geen GSM info gevonden - veerlestallaert@telenet.be
Provinciaal
Gemengd
Team: Dijlevallei 7G
Ploegkapitein: Tom Gyselinck - 0485/74.99.93 - tomgyselinck@outlook.com
Team: Dijlevallei 8G
Ploegkapitein: Mieke De Wilde - 0495/45.10.77 - Mieke.DeWilde@vlaamsbrabant.be
Team: Dijlevallei 9G
Ploegkapitein: Isabel Schelstraete - 0497/54.19.12 - schelstraetei@hotmail.com
Heren
Team: Dijlevallei 4H
Ploegkapitein: Jurgen Wellens - 0499/94.39.18 - jurgen.wellens@skynet.be
Team: Dijlevallei 5H
Ploegkapitein: Sven Huypens - 0479/46.15.51 - sven@huypens-deckers.be
Team: Dijlevallei 7H
Ploegkapitein: Dylan Hendrix - geen GSM info gevonden - dylan_hendrix2@hotmail.com
Team: Dijlevallei 6H
Ploegkapitein: pieter-Jan Caestecker - 0498/78.96.83 - caestecker_pieter_jan@hotmail.com
Team: Dijlevallei 8H
Ploegkapitein: Wim Laureyn - geen GSM info gevonden - wim.laureyn@gmail.com
Team: Dijlevallei 10H
Ploegkapitein: Bart Callens - 0477781736 - Callensb@yahoo.com
Team: Dijlevallei 11H
Ploegkapitein: Yve Vuylsteke - 0496/13.57.93 - yve.vuylsteke@skynet.be
Team: Dijlevallei 9H
Ploegkapitein: Thomas Meyers - 0492802402 - Thomas.Meyers.101@gmail.com
Dames
Team: Dijlevallei 5D
Ploegkapitein: Sien Winters - 0488/044.164 - sien.winters@hiva.kuleuven.be
Team: Dijlevallei 6D
Ploegkapitein: Elene Hermans - geen GSM info gevonden - elenehermans@telenet.be