Competitie ploegen

Competitiewedstrijden vinden steeds plaats in de sporthal van Kessel-Lo:
Sportcomplex Kessel-Lo
Stadionlaan 4,
3010 Kessel-Lo
T: 016 25 34 80
Bekijk op de kaart
Routebeschrijving

Hieronder vind u een lijst terug van de huidige ploegen, en de contactgegevens van de ploegkapitein.
Nationale
1ste Nationale
Team: U-Blox Dijlevallei
Ploegkapitein: Tom Dejongh - 0489/93.50.29 - dejongh.tom.td@gmail.com
Liga
Gemengd
Team: Dijlevallei 2G
Ploegkapitein: Helger Van Werde - 0477/78.79.73 - helgerus22@hotmail.com
Team: Dijlevallei 3G
Ploegkapitein: Joost Van Den Brande - 0495/47.22.88 - jvandenbrande@gmx.net
Team: Dijlevallei 4G
Ploegkapitein: Nele Verduyn - 0491/87.60.93 - nele_verduyn@hotmail.com
Team: Dijlevallei 5G
Ploegkapitein: vincent robert - 0491/86.73.29 - vincent__robert@hotmail.com
Team: Dijlevallei 6G
Ploegkapitein: Steven Van Looveren - 0497/65.64.76 - stevenvanlooveren@hotmail.com
Heren
Team: Dijlevallei 1H
Ploegkapitein: Jef De Coster - 0472919821 - jefdecoster@msn.com
Team: Dijlevallei 2H
Ploegkapitein: Jonas Mommaerts - 0498464970 - jonasmom@hotmail.com
Team: Dijlevallei 3H
Ploegkapitein: Fransiskus Panggih Purwoko - 0498/54.84.07 - frans_pp@yahoo.com
Dames
Team: Dijlevallei 1D
Ploegkapitein: Katrien Van Geel - 0494/65.26.28 - katrien.van.geel@hotmail.com
Team: Dijlevallei 3D
Ploegkapitein: Ode Van Ussel - 0496/76.16.40 - Ooode@msn.com
Team: Dijlevallei 2D
Ploegkapitein: Liesbeth Teuwen - 0494/84.43.08 - teuwen.lies@gmail.com
Team: Dijlevallei 4D
Ploegkapitein: Emma Ver Elst - 0474/388696 - emma.ver.elst@gmail.com
Provinciaal
Gemengd
Team: Dijlevallei 7G
Ploegkapitein: Carl Van Oppens - 0489937221 - carlvanoppens@hotmail.com
Team: Dijlevallei 8G
Ploegkapitein: pieter-Jan Caestecker - 0498/78.96.83 - caestecker_pieter_jan@hotmail.com
Team: Dijlevallei 9G
Ploegkapitein: Frank Vansina - geen GSM info gevonden - frank-marleen@hotmail.com
Heren
Team: Dijlevallei 4H
Ploegkapitein: Tom Gyselinck - 0485/74.99.93 - tomgyselinck@outlook.com
Team: Dijlevallei 5H
Ploegkapitein: Jurgen Wellens - 0499/94.39.18 - jurgen.wellens@skynet.be
Team: Dijlevallei 8H
Ploegkapitein: Dylan Hendrix - geen GSM info gevonden - dylan_hendrix2@hotmail.com
Team: Dijlevallei 6H
Ploegkapitein: Jan Behets - 0479/44.82.88 - jan.behets@acco.be
Team: Dijlevallei 7H
Ploegkapitein: Jef Colleman - 0491/88.69.57 - jef.colleman@gmail.com
Team: Dijlevallei 9H
Ploegkapitein: Yve Vuylsteke - 0496/13.57.93 - yve.vuylsteke@skynet.be
Team: Dijlevallei 10H
Ploegkapitein: Thomas Meyers - 0492802402 - Thomas.Meyers.101@gmail.com
Team: Dijlevallei 11H
Ploegkapitein: Yve Vuylsteke - 0496/13.57.93 - yve.vuylsteke@skynet.be
Dames
Team: Dijlevallei 5D
Ploegkapitein: Mieke De Wilde - 0495/45.10.77 - Mieke.DeWilde@vlaamsbrabant.be
Team: Dijlevallei 6D
Ploegkapitein: Sien Winters - 0488/044.164 - sien.winters@hiva.kuleuven.be