Competitieoverzicht

2013-2014 | Liga > Gemengd > 3de Liga C

Tussenstand

Team P # + = -
Brasschaat 1G 20 12 10 0 2
Zwijndrecht 3G 18 12 9 0 3
Dijlevallei 4G 14 12 7 0 5
Royal Antwerp 3G 12 12 6 0 6
Everbergse 2G 11 12 5 1 6
De Nekker 2G 7 12 3 1 8
Wak Waver 1G 2 12 1 0 11

Matchen

Datum Thuis Uit
zo, 01/09/2013 - 14:00 Dijlevallei 4G[ 5 ] Wak Waver 1G[ 3 ]
zo, 01/09/2013 - 16:00 Zwijndrecht 3G[ 7 ] Brasschaat 1G[ 1 ]
wo, 04/09/2013 - 20:15 De Nekker 2G[ 3 ] Everbergse 2G[ 5 ]
za, 07/09/2013 - 16:30 Wak Waver 1G[ 5 ] Everbergse 2G[ 3 ]
zo, 08/09/2013 - 18:00 Royal Antwerp 3G[ 3 ] Dijlevallei 4G[ 5 ]
zo, 08/09/2013 - 19:00 Brasschaat 1G[ 3 ] De Nekker 2G[ 5 ]
zo, 15/09/2013 - 14:00 Dijlevallei 4G[ 2 ] Everbergse 2G[ 6 ]
zo, 15/09/2013 - 16:00 Zwijndrecht 3G[ 6 ] Wak Waver 1G[ 2 ]
zo, 15/09/2013 - 19:00 Brasschaat 1G[ 8 ] Royal Antwerp 3G[ 0 ]
wo, 18/12/2013 - 20:15 De Nekker 2G[ 2 ] Brasschaat 1G[ 6 ]
za, 21/09/2013 - 16:30 Wak Waver 1G[ 3 ] De Nekker 2G[ 5 ]
zo, 22/09/2013 - 14:00 Dijlevallei 4G[ 2 ] Brasschaat 1G[ 6 ]
zo, 22/09/2013 - 18:00 Royal Antwerp 3G[ 0 ] Zwijndrecht 3G[ 8 ]
zo, 29/09/2013 - 14:00 Dijlevallei 4G[ 7 ] De Nekker 2G[ 1 ]
zo, 29/09/2013 - 16:00 Zwijndrecht 3G[ 2 ] Everbergse 2G[ 6 ]
zo, 29/09/2013 - 18:00 Royal Antwerp 3G[ 8 ] Wak Waver 1G[ 0 ]
wo, 02/10/2013 - 20:15 De Nekker 2G[ 3 ] Zwijndrecht 3G[ 5 ]
za, 05/10/2013 - 16:30 Wak Waver 1G[ 1 ] Brasschaat 1G[ 7 ]
zo, 06/10/2013 - 13:30 Everbergse 2G[ 0 ] Royal Antwerp 3G[ 8 ]
wo, 09/10/2013 - 20:15 De Nekker 2G[ 2 ] Royal Antwerp 3G[ 6 ]
zo, 13/10/2013 - 16:00 Zwijndrecht 3G[ 2 ] Dijlevallei 4G[ 6 ]
zo, 13/10/2013 - 19:00 Brasschaat 1G[ 6 ] Everbergse 2G[ 2 ]
za, 19/10/2013 - 16:30 Wak Waver 1G[ 1 ] Dijlevallei 4G[ 7 ]
zo, 20/10/2013 - 13:30 Everbergse 2G[ 4 ] De Nekker 2G[ 4 ]
zo, 20/10/2013 - 19:00 Brasschaat 1G[ 6 ] Zwijndrecht 3G[ 2 ]
zo, 27/10/2013 - 14:00 Dijlevallei 4G[ 5 ] Royal Antwerp 3G[ 3 ]
zo, 10/11/2013 - 13:30 Everbergse 2G[ 6 ] Dijlevallei 4G[ 2 ]
zo, 10/11/2013 - 18:00 Royal Antwerp 3G[ 2 ] Brasschaat 1G[ 6 ]
za, 16/11/2013 - 16:30 Wak Waver 1G[ 1 ] Zwijndrecht 3G[ 7 ]
wo, 27/11/2013 - 20:15 De Nekker 2G[ 5 ] Wak Waver 1G[ 3 ]
zo, 01/12/2013 - 13:30 Everbergse 2G[ 6 ] Wak Waver 1G[ 2 ]
zo, 01/12/2013 - 16:00 Zwijndrecht 3G[ 8 ] Royal Antwerp 3G[ 0 ]
zo, 01/12/2013 - 19:00 Brasschaat 1G[ 7 ] Dijlevallei 4G[ 1 ]
wo, 04/12/2013 - 20:15 De Nekker 2G[ 0 ] Dijlevallei 4G[ 8 ]
zo, 08/12/2013 - 13:30 Everbergse 2G[ 2 ] Zwijndrecht 3G[ 6 ]
za, 14/12/2013 - 16:30 Wak Waver 1G[ 2 ] Royal Antwerp 3G[ 6 ]
zo, 15/12/2013 - 16:00 Zwijndrecht 3G[ 6 ] De Nekker 2G[ 2 ]
zo, 15/12/2013 - 18:00 Royal Antwerp 3G[ 7 ] Everbergse 2G[ 1 ]
zo, 15/12/2013 - 19:00 Brasschaat 1G[ 6 ] Wak Waver 1G[ 2 ]
zo, 22/12/2013 - 13:30 Everbergse 2G[ 3 ] Brasschaat 1G[ 5 ]
zo, 22/12/2013 - 14:00 Dijlevallei 4G[ 2 ] Zwijndrecht 3G[ 6 ]
zo, 22/12/2013 - 18:00 Royal Antwerp 3G[ 6 ] De Nekker 2G[ 2 ]

Teams in deze reeks

De Nekker 2G* Lidnummer Statistieken
Lenaerts, Tom 50032567
Verwaeren, Roel 50049393
Marynissen, Robin 50011987
Spittaels, Steven 50029100
Coekaerts, Mayke 50028990
Van Kildonck, Kathleen 50035719
Van Rompaey, Lieve 50036922
Naessens, Charlotte 50024707
Verpoorten, Elspeth 50040912

Everbergse 2G* Lidnummer Statistieken
Colin, Sven 50044357
De Coster, Jef 50072437
Demolon, Gertjan 50053899
Mertens, Tom 50035582
Rombouts, Ilé 50055780
Delsaut, Arnaud 30022132
Laeremans, Britt 50066180
Moens, Anneleen 50062998
Rovers, Honoree 50037331
De Keuster, Ilse 50029011
Hens, Erika 50059706

Wak Waver 1G* Lidnummer Statistieken
Vanthielen, Ken 50094908
Vercauteren, Kris 50017323
Quadflieg, David 50046616
Rosiers, Jens 50061334
Maasen, Katrien 50092530
Maasen, Marleen 50092487
Van Ingelgem, Veerle 50066039
De Visscher, Christel 50047854
Decamps, Karolien 50060382

Brasschaat 1G* Lidnummer Statistieken
Leyssens, Michiel 50071688
Van De Pas, Bjorn 50057100
Van Loco, Gunther 50061330
Van Meir, Mattias 50084272
Janssen, Sven 50019076
Van Meir, Leo 50017747
Van Den Eede, Tanja 50095126
Leyssens, Anke 50071691
Vanbrabant, Heleen 50071698

Royal Antwerp 3G* Lidnummer Statistieken
Budini, Emmanuel 50053249
Hellemans, Jannes 50074415
Leysen, Anton 50084560
Leysen, Jeroen 50074942
Henderickx, Kurt 50037504
Verbeeck, Felix 50019581
Caeymaex, Ingrid 50017595
Deckers, Eva 50036156
Nicharee, Boonbanjong 50105914
Van De Pol, Kim 50040380
Van Der Aa, Lisa 50079466
De Roover, Silke 50056872
Van Den Eynde, Mercedes 50075573

Zwijndrecht 3G* Lidnummer Statistieken
De Cauwer, Koen 50052953
Habryn, Vincent 50089625
Nys, Glenn 50074955
Van Kerckhoven, Yves 50056165
De Langhe, Stijn 50078488
Verdoorent, Davy 50034934
De Langhe, Joke 50092008
Meiresonne, Katrien 50049741
Rombouts, Eva 50067007
Van Looy, Axelle 50089212
De Greef, Heidi 50035578
Van Looy, Elicha 50079208

Dijlevallei 4G* Lidnummer Statistieken
Goossens, Roald 50048356
Peters, Guy 50016813
Walraet, Matthias 50055296
Deboeck, Pieter 50080205
Provoost, Geert 50044584
Lietaert, Sofie 50071532
Mispelter, Sien 50076213
Teuwen, Liesbeth 50041392
Dezeure, Sofie 50056223
Hiergens, Ilse 50023526

*Dit zijn alle spelers die matchen hebben gespeeld voor deze ploeg, of spelers die in het begin van het jaar aan deze ploeg zijn toegewezen. Dit zijn dus niet noodzakelijk vaste spelers van deze ploeg.