Komende wedstrijden

THUIS ga naar uitmatchen

zaterdag 18/09/2021

Uur Thuis - Bezoekers Links
16:30 Dijlevallei 2G - DZ99 2G details
zondag 19/09/2021
Wedstrijdleider: Emma Ver Elst
Uur Thuis - Bezoekers Links
14:00 Dijlevallei 1H - Pluimplukkers 3H details
14:00 Dijlevallei 4H - Fz Forza Webacsa 1H details
14:00 Dijlevallei 12H - Dilbeek 5H details
14:00 Dijlevallei 8G - Tienen 4G details
zaterdag 25/09/2021

Uur Thuis - Bezoekers Links
16:30 Dijlevallei 10H - De Treffers 2H details
zondag 26/09/2021

Uur Thuis - Bezoekers Links
14:00 Dijlevallei 1D - W&L 1D details
14:00 Dijlevallei 2H - Dilbeek 1H details
14:00 Dijlevallei 3D - Drop Merchtem 1D details
14:00 Dijlevallei 4D - Lubbinton 1D details
14:00 Dijlevallei 6H - Halle 1H details
17:00 Dijlevallei 11H - EBC 2H details
zaterdag 02/10/2021

Uur Thuis - Bezoekers Links
16:30 Dijlevallei 2D - Klein Boom 1D details
16:30 Dijlevallei 3G - Huirtuits Dropke 1G details
zondag 03/10/2021

Uur Thuis - Bezoekers Links
14:00 Dijlevallei 5G - Lokerse 3G details
14:00 Dijlevallei 4G - Herne 2G details
14:00 Dijlevallei 6G - Lubbinton 1G details
17:00 Dijlevallei 8G - W&L 6G details
zaterdag 09/10/2021

Uur Thuis - Bezoekers Links
16:30 Dijlevallei 2D - Tienen 1D details
16:30 Dijlevallei 3H - Brasschaat 2H details
zondag 10/10/2021

Uur Thuis - Bezoekers Links
14:00 Dijlevallei 1D - OLVE 1D details
14:00 Dijlevallei 3D - Buggenhout 2D details
14:00 Dijlevallei 12H - Tienen 3H details
14:00 Dijlevallei 4D - Tots Keerbergen 1D details
14:00 Dijlevallei 8H - KiLL Leuven 2H details
17:00 Dijlevallei 9H - BAMADI 2H details

UIT ga naar thuismatchen

zaterdag 18/09/2021
Uur Thuis - Bezoekers Links
16:00 KiLL Leuven 1G - Dijlevallei 6G details
zondag 19/09/2021
Uur Thuis - Bezoekers Links
09:30 IZBA 1G - Dijlevallei 4G details
15:15 Looise 1G - Dijlevallei 5G details
20:00 Lokerse 3G - Dijlevallei 3G details
zondag 26/09/2021
Uur Thuis - Bezoekers Links
13:30 Opbad 1H - Dijlevallei 4H details
14:00 Dibad 1H - Dijlevallei 1H details
15:15 Looise 1D - Dijlevallei 2D details
16:00 Lubbinton 2H - Dijlevallei 8H details
18:00 Herne 2D - Dijlevallei 5D details
zondag 03/10/2021
Uur Thuis - Bezoekers Links
13:30 Buggenhout 1G - Dijlevallei 2G details
19:30 Drop Merchtem 3G - Dijlevallei 7G details
zaterdag 09/10/2021
Uur Thuis - Bezoekers Links
14:15 Leeuwse 1H - Dijlevallei 11H details
16:00 KiLL Leuven 1H - Dijlevallei 7H details
zondag 10/10/2021
Uur Thuis - Bezoekers Links
16:00 Lubbinton 1H - Dijlevallei 5H details
18:00 Royal Antwerp 1H - Dijlevallei 1H details
18:00 Shuttles Opwijk 1H - Dijlevallei 6H details
19:00 Beveren 1H - Dijlevallei 2H details
19:30 Drop Merchtem 4H - Dijlevallei 10H details