Trainingsdata

De trainingen voor de jeugd vinden plaats op dinsdag, woensdag en zaterdag in de sporthal van Kessel-Lo, op zaterdag in de polyvalente zaal in Kessel-Lo en op donderdag in de sporhal in Heverlee:
Routebeschrijving en meer vindt u op deze pagina.

Dijlevallei werkt samen met Blauwput. Zo kunnen spelers van dezelfde sterkte samen spelen en kunnen de trainingen beter op maat van de kinderen gegeven worden.

Een overzicht van de groepen vind je hier terug.

Training op dinsdag

Leeftijdsgroep: Scholieren - Competitive & Intensive

Trainer: Tony Vercruysse
18u30 tot 20u00

Leeftijdsgroep: Junioren - Competitive 2

Trainer: Rafael Van Wel
19u00 tot 21u00

Leeftijdsgroep: Miniemen - Select

Trainer: Patrick Verhoeven
18u30 tot 20u00

Leeftijdsgroep: Miniemen/Kadetten - Select

Trainer: Stefaan Destoop
19u00 tot 21u00

Leeftijdsgroep: Kadetten - Select

Trainer: Marc Holemans
19u00 tot 21u00

Training op woensdag

Leeftijdsgroep: multimove

Trainer: Ward Van Audenhaege
15u30 tot 17u

Leeftijdsgroep: minibad

Trainers/Aspiranten: Pieter, Emma, Tine en Irina
15u30 tot 17u

Leeftijdsgroep: Minibad + 10j

Trainer: Patrick Verhoeven + aspirant
15u30 tot 17u

Leeftijdsgroep: Miniemen Intensive 1

Trainer: Tony Vercruysse
15u30 tot 17u

Leeftijdsgroep: Miniemen Competitive 1

Trainer: Patrick Verhoeven
17u00 tot 18u30

Leeftijdsgroep: Miniemen Competitive 2

Trainer: Felix Hermans
17u00 tot 18u30

Leeftijdsgroep: Miniemen Intensive 2

Trainer: Marc Holemans + aspirant Erin
17u00 tot 18u30

Leeftijdsgroep: Kadetten Intensive

Trainer: Bram Mercado
17u tot 18u30

Leeftijdsgroep: Kadetten Competitive 1

Trainer: Benny Van Buyten
18u30 tot 20u00

Leeftijdsgroep: Kadetten Competitive 2

Trainer: Stefaan Destoop
18u30 tot 20u00

Leeftijdsgroep: Junioren Competitive 1

Trainer: Marc Holemans
18u30 tot 20u00

Training op donderdag

Leeftijdsgroep: Junioren - Intense

Trainer: Pieter-Jan Caestecker
19u30 tot 21u00
Heverlee

Training op zaterdag

Leeftijdsgroep: Multimove

Trainer: Ward Van Audenhaege en Pieter-Jan Caestecker
9u00 tot 10u30

Leeftijdsgroep: Minibad

Trainer: Yanna Holemans + aspiranten Irina, Pieter, Emma en Tine
9u00 tot 10u30

Leeftijdsgroep: Kadetten - Competitive 1

Trainer: Benny Van Buyten
9u00 tot 10u30

Leeftijdsgroep: Miniemen - Competitive 1

Trainer: Patrick Verhoeven
9u tot 10u30
Polyvalente zaal (Boudewijnstadion)

Leeftijdsgroep: Kadetten - Competitive 2

Trainer: Thomas Meyers
10u30 tot 12u

Leeftijdsgroep: Miniemen - Competitive 2

Trainer: Yanna Holemans
10u30 tot 12u

Leeftijdsgroep: Scholieren - Competitive & Intensive

Trainer: Tony Vercruysse
10u30 tot 12u
Polyvalente zaal (Boudewijnstadion)

Leeftijdsgroep: Junioren - Competitive 1 en 2

Trainer: Rafael Van Wel
12u00 tot 14u

Leeftijdsgroep: Junioren - Intensive / Fun

Trainer: Gert-Jan Paulus
12u00 tot 13u30

Leeftijdsgroep: Miniemen - Fun

Trainer: Pieter-Jan Caestecker en Luca
14u00 tot 16u00

Leeftijdsgroep: Miniemen - Intense

Trainer: Pieter-Jan Caestecker en Luca
14u00 tot 16u00

Leeftijdsgroep: Kadetten en Scholieren - Fun

Trainer: Gert-Jan Paulus en Bram Mercado (o.v.)
14u00 tot 16u00

Leeftijdsgroep: Kadetten en Scholieren - Intensive

Trainer: Gert-Jan Paulus en Bram Mercado (o.v.)
14u00 tot 16u00