Competitie ploegen

Competitiewedstrijden vinden steeds plaats in de sporthal van Kessel-Lo:
Sportcomplex Kessel-Lo
Stadionlaan 4,
3010 Kessel-Lo
T: 016 25 34 80
Bekijk op de kaart
Routebeschrijving

Hieronder vind u een lijst terug van de huidige ploegen, en de contactgegevens van de ploegkapitein.
Nationale
2e Nationale
Team: U-BLOX Dijlevallei 1
Ploegkapitein: Tom Dejongh - 0489/93.50.29 - dejongh.tom.td@gmail.com
Liga
Gemengd
Team: Dijlevallei 2G
Ploegkapitein: Helger Van Werde - 0477/78.79.73 - helgerus22@hotmail.com
Team: Dijlevallei 3G
Ploegkapitein: vincent robert - 0491/86.73.29 - vincent__robert@hotmail.com
Team: Dijlevallei 4G
Ploegkapitein: Joost Van Den Brande - 0495/47.22.88 - jvandenbrande@gmx.net
Team: Dijlevallei 5G
Ploegkapitein: Nele Verduyn - 0491/87.60.93 - nele_verduyn@hotmail.com
Team: Dijlevallei 6G
Ploegkapitein: Liesbeth Teuwen - 0494/84.43.08 - info@dijlevallei.be
Heren
Team: Dijlevallei 1H
Ploegkapitein: Tom Dejongh - 0489/93.50.29 - dejongh.tom.td@gmail.com
Team: Dijlevallei 2H
Ploegkapitein: Jonas Mommaerts - 0498464970 - jonasmom@hotmail.com
Dames
Team: Dijlevallei 1D
Ploegkapitein: Leen Sijmens - 0497/83.40.78 - leensijmens@gmail.com
Team: Dijlevallei 2D
Ploegkapitein: Nele Verduyn - 0491/87.60.93 - nele_verduyn@hotmail.com
Team: Dijlevallei 3D
Ploegkapitein: Liesbeth Teuwen - 0494/84.43.08 - info@dijlevallei.be
Provinciaal
Gemengd
Team: Dijlevallei 7G
Ploegkapitein: Jannes Van Ussel - geen GSM info gevonden - van_ussel_jannes@hotmail.com
Team: Dijlevallei 8G
Ploegkapitein: pieter-Jan Caestecker - 0498/78.96.83 - caestecker_pieter_jan@hotmail.com
Team: Dijlevallei 9G
Ploegkapitein: Auxane Mancel - 0497/60.39.73 - auxaneman@gmail.com
Heren
Team: Dijlevallei 3H
Ploegkapitein: Fransiskus Panggih Purwoko - 0498/54.84.07 - frans_pp@yahoo.com
Team: Dijlevallei 4H
Ploegkapitein: Tom Gyselinck - 0485/74.99.93 - tomgyselinck@outlook.com
Team: Dijlevallei 5H
Ploegkapitein: Jan Behets - 0479/44.82.88 - jan.behets@acco.be
Team: Dijlevallei 6H
Ploegkapitein: Jef Colleman - 0491/88.69.57 - jef.colleman@gmail.com
Team: Dijlevallei 7H
Ploegkapitein: Dylan Hendrix - geen GSM info gevonden - dylan_hendrix2@hotmail.com
Team: Dijlevallei 9H
Ploegkapitein: Yve Vuylsteke - 0496/13.57.93 - yve.vuylsteke@skynet.be
Team: Dijlevallei 8H
Ploegkapitein: Thomas Meyers - 0492802402 - Thomas.Meyers.101@gmail.com
Dames
Team: Dijlevallei 4D
Ploegkapitein: Emma Ver Elst - 0474/388696 - emma.ver.elst@gmail.com
Team: Dijlevallei 5D
Ploegkapitein: Mieke De Wilde - 0495/45.10.77 - Mieke.DeWilde@vlaamsbrabant.be